صفحه شخصی م افتخاری   
 
نام و نام خانوادگی: م افتخاری
استان: اصفهان - شهرستان: اصفهان
رشته: کارشناسی ارشد عمران - پایه نظام مهندسی: یک
شغل:  ناظر - مشاور - مدیرپروژه
شماره نظام مهندسی:  2465
تاریخ عضویت:  1388/12/26
 روزنوشت ها    
 

 خودروی فضایی کرایسلر بخش عمومی

9

برای بزرگ‌نمایی، روی تصویر کلیک کنید.

آینده کمپانی کرایسلر این روزها غم‌انگیز به نظر می‌رسد و در حال حاضر تنها مینی‌ون‌های پسفیکا و خودروهای ۳۰۰ از دل خط تولید آن خارج می‌شوند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "اتومتیو نیوز"، مقامات گروه خودروسازی کرایسلر اعلام کرده‌اند که خودروی ۳۰۰ آنها دیگر با علاقه مردم همخوانی زیادی ندارد و احتمالا به زودی خط تولید این کارخانه را ترک خواهد کرد، به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۰ کرایسلر به یک کمپانی تک محصولی بدل شود.

اما ظاهرا کرایسلر قصد ندارد چنین اتفاقی را رقم بزند، به همین دلیل اعلام کرده کانسپتی را با الهام از مدل مفهومی "پورتال" در سال ۲۰۲۰ وارد خط تولید خواهد کرد. اطلاعات زیادی در خصوص مدل مفهومی این خودرو وجود ندارد، اما انتظار می‌رود، نسخه تولیدی دقیقا شبیه نسخه مفهومی‌ای باشد که در رویداد مصرف‌کنندگان الکتریکی ۲۰۱۷ به نمایش درآمد.

این اقدام در راستای همکاری کرایسلر- وایمو خواهد بود. یکی از گزینه‌های این همکاری سازگاری بیشتر مینی‌ون‌های پسفیکا با محیط زیست در قالب نسخه‌های هیبریدی است.

براساس شنیده‌ها، پورتال یک خودروی ۶ نفره چندمنظوره بوده که احتمالا با محرک چرخ‌های جلو ارائه شده و با باتری‌های ۱۰۰ کیلووات ساعتی لیتیوم- یونی مسافتی حدود ۴۰۲ کیلومتر را بین هر شارژ می‌پیماید. استفاده از شارژهای پر قدرت نیز باعث می‌شود در ۲۰ دقیقه خودرو قادر به طی مسافت ۲۴۱ کیلومتری باشد.

در کنار قابلیت سازگاری با محیط زیست، پورتال‌ها به سطح ۳ خودرانی با استفاده از حسگرها و رادارها مجهز است و در شرایط مطمئن می‌تواند خود را به مقصد برساند. کمپانی حتی اعلام کرده در صورت پیشرفت تکنولوژی این سطح خودرانی نیز ارتقا خواهد یافت.

برای بزرگ‌نمایی، روی تصویرها کلیک کنید.
برای بزرگ‌نمایی، روی تصویر کلیک کنید.
برای بزرگ‌نمایی، روی تصویر کلیک کنید.
برای بزرگ‌نمایی، روی تصویرها کلیک کنید.

برگرفته از : عصر ایران

پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 09:49  
 نظرات